TÝMY

Mongaguá  –  Domů

3. GENERACE MONGAGUÁKŮ

Nejmladší generace dětí z Mongaguy vznikla o letních prázdninách roku 2021. Jedná se o naší nejnadějnější generaci hráčů a hráček. Generace se skládá ze dvou týmů a to mladší a starší. Týmy se účastnily již 3 turnajů, ve kterých jsme vždy uspěli jako medailisté. Ve dvou turnajích jsme si dokonce odnesli pohár pro Fair Play.

U této generace vidíme obrovský posun ve zlepšování morálky a ve zlepšování jejich sportovního výkonu a vztahu ke svému okolí. Mnoho z těchto dětí mělo velmi špatné výsledky ve školách, díky tomu, že jejich prospěch ve škole pravidelně kontrolujeme, díky Mongague se jejich výsledky razantně zlepšují. Hráči, kteří mají špatné výsledky ve škole a konkrétně chování mají bohužel účast na turnajích a trénincích omezenou. Tento model se u předchozích generací úspěšně osvědčil. 
 
Také se tyto děti naučili chovat zodpovědně ke svému okolí, pravidelně uklízejí pohozené odpadky kolem domů a hřišť. Jejich zdravotní stav se také zlepšil, u většiny dětí jsme dosáhli snížení tělesné váhy a eliminaci užívání kouření tabákových výrobků. Tato generace Mongaguáků má skvělého sportovního ducha. 

 

Podpoř Nás

Podpoř nás jakýmkoliv
finančním darem na účet:
6129634319/0800