HRÁČI

Mongaguá  –  Domů

V této sekci budeme představovat nejúspěšnější hráče týmů Mongaguá napříč pobočkami. Jedná se o hráče, kteří kromě kvalitní sportovní výkonnosti projevují dlouhodobě také morální vlastnosti jako je ctižádost, cílevědomost a píle, což se projevuje nejen sportovními výkony, ale také školními výsledky či chováním v kolektivu. Uvedení hráči představují to nejlepší z týmů Mongaguá a zároveň by měli být motivací a inspirací pro další hráče týmů Mongaguá.

DANIEL HAJAŠ

Jako první nemůže být na tomto místě nikdo jiný než Daniel Hajaš. Tento sedmnáctiletý hráč, který je od počátků Mongaguá Ústí nad Labem jejím členem, prožil za poslední dva roky raketový posun ve své sportovní kariéře. 

Díky kvalitním sportovním výkonům a dobrému přístupu byl doporučen do partnerského futsalového klubu FC Rapid Ústí nad Labem, kde si za dva roky vybojoval pozici opory a lídra juniorských týmů (v kategorii U17 je kapitánem). Talent a cílevědomost Daniela Hajaše neunikly ani hlavnímu trenérovi prvoligového “A” týmu Rapidu, české futsalové legendě Martinu Dlouhému. Ten zařadil Daniela do kádru prvoligového “A” týmu a Dan se tak může pyšnit tím, že byl v 15 letech nejmladším hráčem Rapidu, který nastoupil do ligového utkání (v té době druholigového). Ve druhé lize si Daniel dokonce připsal dvě vstřelené branky v zápase proti pražským Wizards.

Kromě toho se Daniel může pyšnit tím, že je členem širšího kádru reprezentace v plážové kopané do 21 let a především členem futsalové reprezentace do 19 let, kde si připsal již dva soutěžní starty. Jak se bude Danova kariéra vyvíjet dál, to ukáží následující měsíce a roky. 

Pokud však bude pokračovat minimálně stejně jako doposud, tak věříme, že Mongaguá bude mít dlouhou dobu zástupce jak v 1. futsalové lize, tak ve futsalové reprezentaci. Přáním a cílem trenérů Mongaguá týmu je vychovat další hráče, kteří budou následovat cestu Daniela Hajaše.

Podpoř Nás

Podpoř nás jakýmkoliv
finančním darem na účet:
6129634319/0800